Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Remzi Bey VE Uzay'lılar

3 posters
YazarMesaj
CampeR
admin
admin
CampeR

Rep : Remzi Bey VE Uzay'lılar Rate_810

Rep Gücü : 25856

Başarı Sistemi : 4

Remzi Bey VE Uzay'lılar Empty
MesajKonu: Remzi Bey VE Uzay'lılar   Remzi Bey VE Uzay'lılar Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 3:24 pm

Remzi Bey son iki yıldır uzaylılarla konuşuyor. Uzaylılar gezegenler arası gezerken sırf çay içemek için Remzi Bey'in tarlasına ufolarını parkedip ziyaret ediyorlar.

"İlk ziyaretlerinde tehdit etmeye geldiler!"
Remzi Bey emekli maaşıyla geçiniyor, boş vakitlerinde ata biniyor, çay yapıyor ve teleskopla gökyüzünü inceliyor. Uzaylıların ilk ziyaretini böyle anlattı: "Gece saat sıfır gibi teleskopla yeni gezegenler arıyordum bu sırada yuvarlak dönen bir cisim gördüm. Uzun süre izledim sonra onları izlediğimi fark edince ışın atıllar. Işın nerdeyse bana çarpıcaktı çok sinirlendim. İçerden tüfeğimi kapıp camdan dışarı çıkardım ve gökyüzüne rasgele ateş açtım. Bu cisim bahçeye yaklaştı ve içinden uzaylılar indi. Elleride ışın kılıcı vardı. Bende dolaptan kütüğü kaptım ve bunlara giriştim. Hepimiz yorulduk sonra "Gelin size bir çay demliyim" dedim. İçeri geldiler ve yere bağdaş kurdular. Çayları getirdim ve içtiler çok beğendiler."

"Para vermek istediler ama kabul etmedim."
"Daha sonra sürekli bana uğradılar ben de onlara çay demledim. Çay içip dini sohbetler ediyorduk. Giderlerken de arkalarından su döküyordum. Bir gün yine giderlerken liderleri yanıma gelip "Remzi Baba, hep çayını içiyoruz ama biz birşey vermiyoruz valla çok mahçup oluyoruz." dedi, "Gerek yok insanlık öldü mü?" dedim, "Uzaylılık öldü mü? ALLAH aşkına Remzi Baba, bari madde sentezleyelim, ölümüzü ye." dediler. Derileri çok çirkindi ben de yememek için kabul ettim."

Remzi Bey sözlerini, "Onlarla resim çektirdim. Oğlumla şehre inip gezdiler. Çok iyiler bize zarar vermeyecekler sadece 2060 yılında bi füze yollayacaklar ama ölmeyecez sadece Dünya ikiye bölüncek ama ulaşım gelişir o zamana kadar sorun olmaz. O günleri iple çekiyorum." diyerek noktaladı.
https://kingmmo.yetkin-forum.com
Hipn0z
Yeni Üye
Yeni Üye
Hipn0z

Rep Gücü : 25667

Başarı Sistemi : 3

MesajKonu: Geri: Remzi Bey VE Uzay'lılar   Remzi Bey VE Uzay'lılar Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 5:26 pm

Güzel Very Happy
CampeR
admin
admin
CampeR

Rep Gücü : 25856

Başarı Sistemi : 4

MesajKonu: Geri: Remzi Bey VE Uzay'lılar   Remzi Bey VE Uzay'lılar Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 5:34 pm

Beyendigin İçin Tesekkür'ler
https://kingmmo.yetkin-forum.com
Hipn0z
Yeni Üye
Yeni Üye
Hipn0z

Rep Gücü : 25667

Başarı Sistemi : 3

MesajKonu: Geri: Remzi Bey VE Uzay'lılar   Remzi Bey VE Uzay'lılar Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 5:35 pm

Önemli Değil Very Happy
GoshLey'
Yeni Üye
Yeni Üye
GoshLey'

Rep Gücü : 25742

Başarı Sistemi : 17

MesajKonu: Geri: Remzi Bey VE Uzay'lılar   Remzi Bey VE Uzay'lılar Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 10:53 am

Ehehe Very Happy Uzaylılık öldümü canım silent

Remzi Bey VE Uzay'lılar
1 sayfadaki 1 sayfası